XXI Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na Wydziale Fizyki UAM

REZERWACJĘ MIEJSC

PROWADZIMY WYŁĄCZNIE NA WYKŁADY

AKTUALNA INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI MIEJSC

NA WYKŁADY ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE PROGRAM

Komunikaty

Tradycyjnie Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

w Poznaniu organizuje w ramach XXI Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki wykłady i pokazy doświadczeń przybliżających fizykę młodzieży.

W tym roku dniem festiwalowym jest 26 kwietnia. Zapraszamy na Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,

ul. Umultowska 85, w godzinach od 10.00 do 16.00. Będą czekać na Państwa naukowcy i studenci naszego Wydziału, którzy przygotowali szereg wykładów i pokazów dla słuchaczy na różnym poziomie od szkoły podstawowej po liceum.

Ponieważ wykłady cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem prowadzimy na nie zapisy tak jak w poprzednich latach, obowiązuje kolejność zgłoszeń do wyczerpania limitu miejsc w aulach. Chcemy dać szansę uczestnictwa możliwie dużej liczbie szkół dlatego wprowadzliliśmy limit 30 miejsc na szkołę na dany wykład. Nie ograniczamy wielkości grupy - mogą Państwo po prostu wybrać dwa różne wykłady (np. grupa 60 osobowa może wybrać dwa różne wykłady po 30 miejsc).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami o organizowaniu imprez grupowych prosimy o bezwzględne zapewnienie właściwej opieki grupom uczniowskim przyjeżdżającym na organizowane przez nas wykłady i pokazy. W szczególności dotyczy to odpowiedniej ilości uprawnionych opiekunów mogących zapewnić właściwą dyscy-plinę w grupie, czyli jeden opiekun na piętnastu uczniów.

W przypadku braku odpowiedniej opieki organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo przybyłej młodzieży i zastrzegają sobie prawo do nie zezwolenia na wejście na wykład zbyt licznym grupom bez opiekunów.

Na wszystkie wykłady wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Prezentacje/pokazy w salkach mają charakter otwarty - odbywają się w grupach 15-25 osobowych i powtarzane są cyklicznie (co ok. 30 minut w ciągu całego dnia) lub w godzinach określonych przez prowadzących pokazy.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń wyłącznie poprzez

formularz zgłoszeń na stronie: www.fns.amu.edu.pl

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie:

nazwiska opiekuna/ów,

nazwy i adresu szkoły,

nr. tel. kontaktowego oraz e-maila,

tytułów wybranych dwóch wykładów

oraz liczby osób (włącznie z opiekunami).

Informacja przyznaniu miejsc będzie widoczna na stronie

w zakładce POTWIERDZENIE REZERWACJI.

Z A P R A S Z A M Y 26.04.2018 1 0 . 0 0 - 1 6 . 0 0

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

PROGRAM - wykłady

GALERIA

ORGANIZATORZY

PREZENTACJE w salkach

POTWIERDZENIA REZERWACJI

ARCHIWUM

KOMUNIKATY

PLANY

LINKI

KONTAKT

FULL SCREEN

© 2002-2018 FNS WF UAM Webdesign: M&J Latosińskie

WIELOWIRNIKOWIEC

- BUDOWA, DZIAŁANIE, ZASTOSOWANIE

mgr Rafał Wojtyniak

Wydział Fizyki UAM